هیچ کاری نی که یَه رِی بِهتری سه انجام دادنِی نبو . همیشه یَه رِی بهتری هَم هِه . هیچوخ فکر نکنیم بهترین کار مه کرده . مغرور نِوُبیم که اوِلِ عقب مُوندگی و مایِی پشیمونین صبح بهبهان Sobhe Behbahan - سوناتاي جايزه دختر شايسته بهبهاني دارد آب مي رود + خبر سايت بشير نذير
صُبِ خِیری تِ ریته بو ایمشلّا . انشاالله روز خوشی در پیش رو داشته باشید . By GOD,s helping , have a good time ahead . لقد یوم فرح قدمأ انشاالله .
بهبهو یه نه حقشن . میتو قشنگ ترین شهر ایران وبو . نوالیم ایچنی عقب بیفتی . نوالیم کسی ته ای شهر خوبه ، بد کار بکا . خومو هم خوب کار کنیم .مشکلاتی که ته شهر و ته ملّه هامه هه تا رفع نوبیده پیگیری مودبانه و با متانت بکنیم . وظیفه مسئولین خدمت رسونی ا مان و وظیفه ما پیگیرین ، و البته ای کار خوبی هم وبی ، ا زحمتاشه قدردونی کنیم .
تاريخ : یکشنبه نهم آبان ۱۳۸۹ | 16:12 | نویسنده : علوی

صبح بهبهان - سرويس اجتماعي

سوناتاي جايزه دختر شايسته بهبهاني دارد آب مي رود !!

چندي پيش در سايت هاي خبري مطلبي انتشار يافت مبني بر اينكه شهردار محترم بهبهان در آئين سپاسگزاري از دختر شايسته بهبهان ، خانم سارا تراب كه براي همه ي ما افتخار آفريد ، اقدام به اهداي يك خودروي سوناتاي حدود ۵۰ ميليون توماني به ايشان نمود . اين موضوع بحث هاي زيادي را به دنبال داشت . عده اي مخالف و عده اي موافق اين موضوع بودند و هستند . دغدغه هاي هر دو طرف هم قابل احترام است . اما چيزي كه در اين بين ناديده گرفته شده است ، اختياري است كه شهردار بر حوزه تحت مديريتش دارد . وقتي كسي را به عنوان شهردار بومي انتخاب مي كنيم بايد چنين اجازه اي را هم به او بدهيم . شايد يك شهردار اين كار را نكند اما در مقابل عايدي هم براي شهر نداشته باشد . از طرفي اگر يك شهردار بتواند حوزه تحت امر خود را به خوبي كنترل و مديريت كند به نحوي كه چندين سوناتا را جايگزين آن سوناتاي اهدايي كند چه اشكالي بر آن متصور است ؟

بگذاريم پس از سالياني بي برنامه گي ، شهردار محترمي كه مورد قبول غالب آحاد جامعه است بر سر كار آمده در ابتداي كار از تصويب طرح هايي كه به تصور خود كمكي به توسعه شهر مي كند دلسرد نشود . اين گونه تصميم گيريها حق اوست .           

 

در هر صورت تغيير تصميم شهردار محترم توسط اعضاي گرامي شوراي شهر اصلاْ وجهه ي خوبي براي تداوم كار در ابتداي دوره جديد شهرداري ندارد و به نظر من امتيازي منفي در عملكرد شوراي شهر به حساب مي آيد . 

شوراي شهر به هر قيمت كه شده بايد از تصميم شهردار منتخب خود حمايت مي كرد . 

در زير ، خبر منتشر شده در سايت بشير نذير بهبهان در همين رابطه باز نشر مي شود :

سوناتای اهدایی شهردار و مصوبه شورای شهر

بحث سوناتای اهدایی آقای "علیرضا بهادری" بعنوان شهردار بهبهان،به خانم "سارا تراب" دارنده ی رتبه 2 کنکور سراسری در گروه علوم انسانی و انعکاس آن در هفته نامه "شرتو" و تعدادی از وبلاگ ها و وبسایت های بهبهانی،با موافقت ها و مخالفت هایی روبرو شده بود،بگونه ای که دامنه ی آن به جلسات شورای شهر نیز کشیده شد و آقای "بهمن خلیلی" بعنوان یکی از اعضای شورای شهر بهبهان در نطق پیش از دستور خود در یکی از جلسات شورای شهر،نسبت به این هدیه و صحبت های مطرح شده پیرامون آن واکنش نشان داد.آقای خلیلی در این زمینه بیان داشت که:
"بحثی که بازتاب مثبت و منفی داشت،بحث اهدای سوناتا به سرکار خانم "تراب" بود،ضمن اینکه اینجانب با نفس کار مخالف نیستم و مطمئن هستم برای ایجاد انگیزه برای دیگر عزیزان چنین حرکت هایی بسیار خوب و پسندیده است و اینجانب استقبال می کنم،ولی از طرفی با توجه به حساسیت مردم شریف شهرمان نسبت به اینگونه مسائل،شهردار محترم می بایست به گونه ای عمل می کردند که تبعات منفی آن کمتر باشد و نسبت به نوع هدیه با مشورت اعضای محترم شورا اقدام می نمودند،بار دیگر به این عزیز که برای کشور و بخصوص برای شهر عزیزمان افتخار آفریدند بعنوان نماینده کوچک این شهر افتخار می کنم و این صحبت ها دلیلی بر کم ارزش کردن کار بزرگ و افتخار آفرینی ایشان نیست و چون اینجانب در مقابل خدا و مردم شریف شهرمان مسئول هستم،این را عنوان کردم و امیدوارم با دعوت از ایشان نسبت به تغییر نوع هدیه که قطعا با رضایت سرکار خانم تراب مواجه خواهد شد اقدام شود."
----------------------------------------------
پی نوشت:
-بنا بر اخبار رسیده،بحث جایگزینی خوردروی سوناتای اهدایی با خودرویی ملی،مورد تصویب اعضای شورای شهر قرار گرفته است.
-صحبت های جناب آقای خلیلی در نشست اعضای شورای شهر در تاریخ 89/6/27 مطرح شده بود و بدلیل نبود پایگاه اطلاع رسانی قوی و به روز برای انعکاس اخبار،مصوبات و بیانیه های مجموعه ی شهرداری و شورای اسلامی شهر بهبهان،با تاخیر زیاد،این مطلب بازنشر داده شد.
دانستن حق مردم است و باید مردم را در جریان فعالیت های نمایندگان منتخبشان در شورای شهر قرار داد و انتظار می رود روابط عمومی شهرداری و شورای شهر بهبهان نسبت به این مساله توجه ویژه ای داشته باشد و این مهم،با توجه به غیر فعال بودن و به روز نبودن وبسایت روابط عمومی شهرداری و شورای شهر بهبهان بیشتر مورد توجه قرار گیرد.این صفحه را به اشتراک بگذارید بِهی مهربونی اَ یَی هدیه هُدیم . بهی دنبال پیشرفت و زندگی بهتری بیم . پیشرفت هر کمو ما پیشرفت خومو بدونیم . دس یی بگریم و سه خوما ، همسایما، شهرما و زندگیمو ارزش قائلی بیم .